TITLE

DESCRIPTION

Cała Polska czyta dzieciom… i RODZICE też

„Bez względu na to ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swojego dziecka, oprócz okazywania mu miłości, jest codzienne głośne czytanie oraz radykalne ograniczenie telewizji” J. Trelease W ramach ogólnopolskiej kampanii CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM do cyklu spotkań aktywnie włączyli się również rodzice uczniów klasy 0. Chętnie przyjmują zaproszenie do głośnego czytania bajek, opowiadań i wierszy. Zerówkowicze czekają z niecierpliwością na kolejne spotkanie i marzą o tym, aby w drzwiach pojawiła się właśnie ich mama lub tata z ciekawą książką. Serdecznie dziękuję RODZICOM, którzy już uczestniczyli w akcji i zachęcam kolejnych. Mam nadzieję, że wspólnie zaszczepimy w dzieciach nawyk czytania książek, a w przyszłości stanie się to pasją dzieci. I kolejne mamy, które przyjęły zaproszenie:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress