TITLE

DESCRIPTION

„Kot w butach”

7 grudnia wybraliśmy się do Teatru Syrena w Warszawie na spektakl "Kot w butach".  To opowieść o trzech braciach i kocie. Najmłodszy z trzech braci młynarza otrzymuje w spadku po ojcu jedynie... kota.Chłopiec i sympatyczny zwierzak szybko się zaprzyjaźniają, a próbą ich braterstwa jest wspólna podróż pełna przygód, porywającej muzyki i tańca. W drodze spotykają wiele barwnych postaci, które uczą młodego młynarczyka pracowitości i wiary we własne siły. Gdy okazuje się, że największym marzeniem chłopca jest poznanie prawdziwej królewny, Kot postanawia nieco pomóc losowi. Czy każde marzenie da się spełnić? Niełatwy to plan, ale dla Kota w Butach nie ma rzeczy niemożliwych! Spektakl bardzo nam się podobał!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress